kontakt@pakiety.pl

Nieprzerwanie od 19 lat zajmujemy się projektowaniem stron www, tworzeniem stron internetowych i sklepów z wykorzystaniem systemów CMS - przeczytaj więcej.

Przedstawiona tu oferta została przygotowana specjalnie z myślą o małych i średnich firmach szukających kompleksowej i taniej obsługi w zakresie przygotowania oraz utrzymania na serwerze strony www.
Proponowane przez nas pakiety są jednymi z najtańszych rozwiązań dostępnych na rynku.

PAKIETY to usługa obejmująca:

 • utworzenie strony www, hosting (utrzymanie na serwerze) oraz zgłoszenie do Google
 • indywidualne podejście do Klienta
 • elegancki wygląd
 • krótki czas realizacji
 • możliwość samodzielnej edycji treści
 • opłaty w wygodnym abonamencie
tanie strony internetowe / pakiet: strona www, poczta, hosting tanie, kompleksowe
pakiety internetowe
strona www, poczta, hosting,
zgłoszenie do Google
Wybierz pakiet dla siebie:
Pakiet Start:
tworzenie stron internetowych / pakiet Start
Ceny netto:
opłata aktywacyjna 150 zł
abonament roczny 250 zł
Zapytaj o pakiet Start
Pakiet StartPlus:
tworzenie stron www / pakiet StartPlus
Ceny netto:
opłata aktywacyjna 200 zł
abonament roczny 300zł
Zapytaj o pakiet StartPlus
Pakiet StartPro:
projektowanie serwisów internetowych tanie / pakiet StartPro
Ceny netto:
opłata aktywacyjna 250 zł
abonament roczny 350 zł
Zapytaj o pakiet StartPro
Pakiet StartMax:
projektowanie serwisów www tanio / pakiet StartMax
Ceny netto:
opłata aktywacyjna 300 zł
abonament roczny 400 zł
Zapytaj o pakiet StartMax

Działalność pozapakietowa

logo IT.PStudioPocząwszy od 2000 roku nasza firma z powodzeniem realizuje wszelkie przedsięwzięcia w zakresie projektowania stron WWW i sklepów internetowych, ich realizacji i hostingu. Podkreślić pragniemy korzystną cechę, którą udało nam się wypracować. Mowa o znacznej elastyczności pozwalającej nam na realizację zleceń począwszy od prostych, niedużych projektów stron WWW (tu przykładem są właśnie pakiety - zobacz ofertę tanich stron www), skończywszy na rozbudowanych sklepach on-line oraz zaawansowanych projektach serwisów www wyposażonych w system CMS dających klientowi pełną swobodę w kwestii samodzielnej aktualizacji oraz rozbudowy serwisu. W gronie naszych Klientów są osoby, firmy i instytucje z naszego rodzimego Torunia, całej Polski jak i wielu innych krajów.

 

Jako że, głównym naszym celem jest świadczenie kompleksowych usług internetowych związanych z serwisami www, dlatego oprócz pakietów będziecie mogli Państwo zamówić u nas:

 • projektowanie stron www - wykonanie w pełni profesjonalnej, dowolnie skomplikowanej, atrakcyjnej graficznie, indywidualnie zaprojektowanej strony www - tego typu zlecenia wymagają szczegółowych ustaleń co do charakteru, stopnia zaawansowania oraz kosztów wykonania.
 • projektowanie sklepów internetowych - budowa sklepu on-line dostosowanego do specyfiki oferowanych towarów i usług, tak by nawigacja po nim była prosta, zakupy przyjemne a klienci jak najbardziej zadowoleni.
 • projektowanie systemów samodzielnej administracji treścią (CMS) - budowanie serwisów www, zaawansowanych graficznie, dających możliwość łatwej, samodzielnej rozbudowy struktury oraz treści.
 • aplikacje www - dowolnie zaawansowane skrypty usprawniające lub urozmaicające projekty stron www. Nasze aplikacje dostosowujemy do możliwości i charakteru strony, dla której są tworzone.
 • projektowanie grafiki do stron www - wykonanie wszelkiego rodzaju projektów graficznych dla potrzeb internetu (projektowanie szaty graficznej stron www, sklepów internetowych, logo, banerów, animacji flash, szablonów do popularnych serwisów jak Allegro, szablonów do mailingu itp.).
 • hosting - powierzchnia dyskowa na serwerach IT.PStudio przeznaczona na stronę www oraz pocztę elektroniczną.
 • rejestracja domen - pośrednictwo i pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z zamawianiem domen krajowych i globalnych.
 

Więcej szczegółów odnośnie pełnej oferty naszej firmy, naszych klientów oraz przykładów zrealizowanych przez nas serwisów znajdziecie Państwo na naszej stronie

Zapraszamy

 

pakiety.pl

Serwis ten natomiast poświęcony jest najtańszym usługom proponowanym przez naszą firmę w ramach tworzenia serwisów www, czyli tzw. pakietom, a pakiety to:

 • kilkaset zrealizowanych zleceń,
 • wysoka funkcjonalność,
 • kompleksowa obsługa,
 • atrakcyjne ceny,
 • abonamentowe rozliczanie,
 • doskonały produkt dla każdej małej i średniej firmy.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z tą propozycją współpracy [OFERTA].

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.